Wymiana lub Zwrot

WYMIANA LUB ZWROT

Wiemy, że źle dobrany rozmiar może być sporym rozczarowaniem, a decyzje czasem się zmieniają, dlatego w takich przypadkach zawsze służymy natychmiastową pomocą. Zarówno proces wymiany jak i zwrotu w naszym sklepie jest bardzo prosty.

DARMOWA WYMIANA

W naszym sklepie oferujemy możliwość darmowej wymiany. Oznacza to, że nie musisz ponosić kosztów wysyłki ponownie jeżeli zdecydujesz się wymienić zakupioną rzecz na inny rozmiar lub model. Twoim zadaniem jest jedynie odesłanie towaru do nas. O zamiarze wymiany poinformuj nas w ciągu 10 dni od otrzymania paczki. Następnie odeślij towar dowolną metodą na adres podany poniżej (ze względu bezpieczeństwa polecamy taką, która umożliwia śledzenie paczki), w środku dołączając formularz wymiany towaru. Pamiętaj, że wymieniana rzecz musi być w nienaruszonym stanie, to znaczy nowa, nienoszona oraz posiadająca oryginalne oznaczenia takie jak metki. 

ZWROT

Każdy może czasem się rozmyślić, doskonale rozumiemy! Wystarczy, że poinformujesz nas o tym mailowo w ciągu 10 dni od otrzymania paczki. Jeśli zdecydujesz się zwrócić zakupioną rzecz, odeślij ją na adres podany poniżej dowolną metodą (polecamy te umożliwiające śledzenie paczki dla pewności), w środku dołączając formularz zwrotu towaru. Pamiętaj, że musi być ona w nienaruszonym stanie, to znaczy nowa, nienoszona oraz posiadająca oryginalne oznaczenia takie jak metki.

Adres zwrotny:
BLVCK APPAREL
Trablice, ul. Wierzbicka 205
26-624 Kowala