Dostawa i Płatność

DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Przetwarzanie zamówienia

Po złożeniu zamówienia w sklepie, otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem. Wszystkie zamówienia staramy się realizować jak najszybciej, tak aby opuszczały nasz magazyn w ciągu 1-2 dni roboczych. W sezonie wyprzedażowym lub w przypadku dużej ilości zamówień proces przygotowania paczki może przedłużyć się do 5 dni roboczych.

Gdy Twoje zamówienie opuści magazyn, prześlemy Ci powiadomienie mailowe z numerem do śledzenia paczki.

 

Formy wysyłki

KURIER DPD - 12.99 PLN (darmowa dostawa powyżej 200 PLN)
Domyślną formą dostawy w sklepie jest Kurier DPD przy płatności z góry. Przesyłka nadana tą metodą znajdzie się u Twoich drzwi na następny dzień od jej nadania. W razie potrzeby, kurier skontaktuje się z Tobą pod numerem telefonu podanym w zamówieniu. Przy zakupach o wartości powyżej 200 PLN wysyłka kurierem jest darmowa.

KURIER DPD ZA POBRANIEM - 15.99 PLN 
Zamówienia z płatnością przy odbiorze są realizowane Kurierem DPD. Przesyłki nadanej tą metodą możesz spodziewać się u Twoich drzwi na następny dzień od jej nadania. Kurier pobierze Twoją opłatę za zamówienie w gotówce w momencie dostarczenia paczki. Darmowa dostawa niestety nie obejmuje tej formy wysyłki.

PACZKOMAT INPOST - 10.99 PLN
Przesyłka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie paczkomatu na następny dzień roboczy od nadania.

 

Metody płatności

Za Twoje zamówienie w sklepie możesz zapłacić za pośrednictwem następujących metod:

SZYBKI PRZELEW 
Domyślna i najszybsza forma płatności w naszym sklepie. Przy wyborze tej metody w momencie składania zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku skąd będziesz mógł dokonać bezpiecznej płatności, bez konieczności tworzenia konta. Szybkie przelewy obsługiwane są przez PayLane. Twoją wpłatę otrzymamy natychmiastowo, dzięki czemu zmniejszysz czas oczekiwania na zamówienie związany z księgowaniem przelewu. Pamiętaj aby nie zamykać strony przedwcześnie, może to skutkować utratą połączenia z bankiem. W przypadku niepowodzenia płatności skontaktuj się z nami.

PAYPAL
Jeżeli posiadasz konto PayPal, możesz zapłacić za zamówienie za jego pośrednictwem. Platforma PayPal umożliwia również dokonanie płatności kartą debetową/kredytową połączoną z kontem użytkownika. W momencie wyboru tej płatności, zostaniesz przekierowany na stronę logowania. Twoją płatność otrzymamy natychmiastowo i od razu przystąpimy do realizacji zamówienia.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE
Metoda ta pozwala opłacić zamówienie gotówką przy odbiorze. Upewnij się, aby przygotować wyliczoną kwotę dla kuriera, który pobierze Twoją opłatę w momencie dostarczenia paczki.

 

Wysyłka zagraniczna

Na ten moment nie oferujemy możliwości wysyłki za granicę przy płatności w PLN. Aby złożyć zamówienie na stronie z opcją dostawy za granicę, użyj przełącznika u góry strony.

 

Masz dodatkowe pytania?

Dokładamy wszelkich starań, by zarówno proces przebiegu zamówienia w naszym sklepie był jasny, przejrzysty i bezpieczny. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania związane z wysyłką lub płatnością, napisz do nas na shop@blvck.pl. Zawsze chętnie pomożemy!