Przyjazność środowisku

Jest XXI wiek, nasza Ziemia jest w niebezpieczeństwie, a społeczeństwo boryka się z licznymi problemami. To czas, aby podjąć działania, zamiast siedzieć bezczynnie. Jako niezależna polska marka odzieżowa, chcemy przyczyniać się do wspólnego budowania lepszego świata. Od wywierania pozytywnego wpływu na nasze środowisko po pewność, że nasza produkcja jest w stu procentach etyczna i zrównoważona. Kupując nasze produkty nie tylko wspierasz lokalny biznes, ale także przyczyniasz się do globalnych zmian na lepsze.

STOP MASOWEJ PRODUKCJI

W BLVCK.PL, masowej produkcji mówimy stanowcze "nie". Nasze ubrania tworzymy w ograniczonych ilościach, dostosowując ilości na bieżąco. Dzięki temu jesteśmy w stanie maksymalnie ograniczyć, a nawet całkowicie wyeliminować odpady produkcyjne.

TRWAŁOŚĆ NA DŁUGIE LATA

Załóż raz i wyrzuć? Nie ma mowy! Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają wieloletnią trwałość. Jeżeli chodzi o jakość, nie ma tu miejsca na kompromis. Naszym celem jest tworzenie ubrań, które zostaną z Tobą na długie lata, a w przyszłości być może sprawią radość nowemu właścicielowi.

ODPOWIEDZIALNE WARUNKI PRACY

Współpracujemy wyłącznie z liderami branży tekstylnej, którzy dokładnie przestrzegają kodeksu pracy (Code Of Labour). Dzięki temu masz pewność, że nasze tekstylia produkowane są w bezpiecznych warunkach, gdzie szanowane są prawa pracowników a ich zdrowie jest traktowane jako najwyższy priorytet.

BEZPIECZNE DLA CIEBIE I ŚRODOWISKA

Nasze ubrania posiadają certyfikat OEKO TEX 100 Class 1, co gwarantuje, że na każdym poziomie produkcji i przetwarzania używane są wyłącznie substancje przyjazne zdrowiu i środowisku. Jest to globalny, niezależny system certyfikacji gwarantujący wysoki poziom ochrony przed szkodliwymi chemikaliami.