Wiemy, że źle dobrany rozmiar może być sporym rozczarowaniem, dlatego w przypadku takim lub podobnym zawsze służymy natychmiastową pomocą. Zarówno proces wymiany jak i zwrotu w naszym sklepie jest bardzo prosty.

WYMIANA 

Aby wymienić towar na inny rozmiar lub model należy odesłać go w nienaruszonym stanie na adres sklepu podany poniżej, w paczce dołączając opłatę przeznaczoną na wysyłkę nowej rzeczy: 9 PLN (koszulka) i 11 PLN (bluza) dla listu poleconego lub 12 PLN (stała opłata) dla przesyłki Kurier Pocztex. Alternatywnie, opłaty można dokonać przelewem po uprzednim skontaktowaniu się z nami mailowo na adres shop@blvck.pl. Prosimy również o dołączenie w paczce zwrotnej karteczki z numerem zamówienia oraz informacją na co wymieniamy. Po otrzymaniu paczki i sprawdzeniu zawartości, nową nadajemy niezwłocznie w czasie takim jak przetwarzanie normalnego zamówienia - zazwyczaj 1-2 dni.

BLVCK.PL
Trablice 68D
26-624 Kowala

ZWROT

W przypadku zwrotu prosimy odesłać towar w nienaruszonym stanie na adres sklepu, dołączając karteczkę z informacją o numerze zamówienia i dopiskiem "zwrot". Jeżeli płatność dokonana była za pobraniem, należy przesłać nam mailowo dane na które mamy dokonać zwrotu pieniędzy. Przy płatności z góry, kwota zostanie zwrócona na konto z którego otrzymaliśmy wpłatę. Pieniądze oddajemy w ciągu 14 dni od otrzymania paczki zwrotnej.


UWAGI DLA WYMIAN I ZWROTÓW. Aby dokonać wymiany lub zwrotu klient musi poinformować nas o tym mailowo w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia. Towar musi być nowy i nieużywany, posiadający widoczne znaki użytkowania nie podlega wymianom ani zwrotom.

Twoje zakupy

Zakupy razem:

0.00 PLN